• Nasze sukcesy

• Gabrysia Zawadzka z kl. 6a wicemistrzynią Śląska w karate kyokushin.

Bartosz Maciejowski z kl. 4a zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Liturgicznego.

Bartosz Maciejowski zajął 6 miejsce w kategorii klas 1-4 szkół podstawowych w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Wiktoria Bigaj i Hania Bojdak wraz zespołem z Kremer Dance Studio zdobyły II miejsce w turnieju tanecznym.

15 marca 2024 odbył się etap wojewódzki konkursu Krakowska Matematyka. W etapie tym udział wzięła Gabriela Zawadzka uczennica klasy 6a.

Zuzia Gut z kl.4 a wraz zespołem z Kremer Dance Studio wytańczyła aż trzy medale!

Józef Czaja z klasy 3b zdobył I miejsce w kategorii klas 1-3. Natomiast Antonina Mujakachi z klasy 7a zdobyła I miejsce w kategorii klas 6-8 w XX Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

• Wielkanocna Zbiórka Żywności

• Klasa 7 a wraz z wychowawcą wspierają Wielkanocną Zbiórkę Żywności organizowaną przez Fundację im. Brata Alberta w Libiążu w ramach Banku Żywności.

"Święta godne a nie głodne".

• VI GALA TALENTÓW JEDYNKI

• Już za nami.

Nasi uczniowie pokazali swoje różnorodne talenty, a wśród nich: talenty plastyczne, rękodzieło, modelarstwo i kostka Rubika, taniec, śpiew i recytacja.

• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- eliminacje miejsko-gminne

• Bartosz Maciejowski z klasy 4a zajął II miejscew eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom" i będzie reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych.

Udział w konkursie wzięła także Kornelia Sewruk z klasy 6a, której bardzo dziękujemy.

Gratulujemy i życzymy Bartoszowi dalszych sukcesów

• Sukces Magdaleny

• Madzia Klepadło zdobyła II miejsce w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• "Misja: Bezpieczny internet"

• Uczniowie klasy II zrealizowali kurs " Misja: Bezpieczny internet" i zaprzyjaźnili się z Sieciakami. Od teraz wiedzą jak bezpiecznie korzystać z internetu i nie dać się Sieciuchom.

• "Bezpieczne ferie"

• "Bezpieczne ferie" były tematem spotkania uczniów z dzielnicowymi z Komisariatu Policji w Libiążu. Mundurowi omówili zasady bezpiecznego wypoczynku podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz przestrzegali przed ryzykownymi zachowaniami. Poruszony został również ważny temat hejtu w internecie oraz jakie może przynieść skutki i konsekwencje w świetle prawa.

Dziękujemy funkcjonariuszom za dużą dawkę cennej wiedzy

W związku z wypoczynkiem zimowym życzymy całej szkolnej społeczności wesołych i bezpiecznych zabaw feryjnych, radosnego i przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Pamiętajcie !! Dobra zabawa, to bezpieczna zabawa!!!

• Światowy Dzień Pizzy

•  9 lutego obchodzimy Światowy Dzień Pizzy. Nie ma chyba takiej osoby, która nie wie, co to za danie.  W naszej klasie również obchodziliśmy to święto

• Tłusty czwartek

• Tłusty czwartek to zdecydowanie najsłodszy dzień w roku. Rozpoczyna on ostatni tydzień karnawału. Stanowi idealną okazję, by skosztować przepysznych pączków czy faworków. Tradycja mówi, że każdy powinien tego dnia zjeść przynajmniej jednego pączka.

W naszej szkole jak zwykle tłusty czwartek minął na słodko z pysznymi, lukrowanymi pączkami z konfiturą. Wszyscy  uczniowie i pracownicy szkoły obchodzili ten dzień zgodnie z tradycją.

• Karnawał w naszej szkole

• Karnawał to czas, który wypełniony jest wesołą muzyką i tańcem, tego wszystkiego nie zabrakło również w naszej szkole.

Klasy I-III przeżyły wyjątkowy bal a wyjątkowy dlatego, że prowadził go Wodzirej dla dzieci.

Był to dzień szczególny również dlatego, że uczniowie mogli stać się kim tylko chcieli. Na szkolnym holu można więc było zobaczyć m.in. wróżki, księżniczki, zwierzęta, policjantów, piłkarzy oraz dużo innych pięknych postaci.

Starsi uczniowie naszej szkoły bawili się doskonale podczas szkolenj dyskoteki, na której zajadali się pyszną pizzą.

• Lekcja biologii

• Klasa 7 a na warsztatach biologicznych w Centrum Nauk Przyrodniczych w Krakowie. Poznajemy szkielet człowieka.