• Osiągnięcia  uczniów w roku szkolnym 2023/2024

Gabriela Zawadzka - tytuł Laureata I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik

Magdalena Klepadło -  tytuł Laureata III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik

Oliwia Bochenek -  tytuł finalisty w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik

Magdalena Klepadło uzyskała tytuł finalisty w XVIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe.

Gabrielaa Zawadzka   zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu  „Emilia Wojtyłowa. Matka św. Jana Pawła II”

Antonina Mujakachi  zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Św. Kingi"

Magdalena Klepadło  oraz Małgorzata Podlipska  zakwalifikowały się do etapu diecezjalnego Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe.

Gabriela Zawadzka  zakwalifikowala sie do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka.

Zuzanna Czaja - zakwalifikowała się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie - Ewangelia według św. Mateusza"

Kacper Rak  nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  organizowany przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną. Nagrodą jest pracownia komputerowa- 16 laptopów i ekran multimedialny.

Oliwia Bochenek - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Świątecznej o Puchar Rudolfa

Filip Chylaszek  i Józef Czaja - II miejsce drużynowo w XI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach ,,Bieszczady" w kategorii szkoły podstawowe

Filip Chylaszek -  II miejsce indywidualnie  w XI Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach ,,Bieszczady" w kategorii szkoły podstawowe

Lena Armatys - I miejsce w IX Gminnym Konkursie Historycznym im. Andrzeja Harata.

Filip Błazenek -  II miejsce w IX Gminnym Konkursie Historycznym im. Andrzeja Harata.

Józef Czaja -  I miejsce w kategorii klas 1-3 w finale XX Regionalnego Konkursu Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Józef Czaja -  II miejsce w kategorii klas 1-3 w Powiatowym  Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Antonina Mujakachi -  I miejsce w kategorii klas 6-8 w finale XX Regionalnego Konkursu Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Antonina Mujakachi -  I miejsce w kategorii klas 6-8 w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Bartosz Maciejowski - VI miejsce w kategorii klas 1-4 szkół podstawowych w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Miłosz Przepiórka -  I miejsce w kategorii klas 1-3 w Gminnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym,

Filip Gładys -  I miejsce w kategorii klas 4-8 w Gminnym Mikołajkowym Turnieju Szachowym,

Bartosz Maciejowski  zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Liturgicznego.

Klasa III b - II miejsce  w Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych

Antonina Walusiak- wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Profilaktycznym im. Jerzego Sabudy pod hasłem „Hejtowi mówimy STOP bo słowa mają moc” w kategorii kl. I - III.

Oliwia Bochenek- wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Profilaktycznym im. Jerzego Sabudy pod hasłem „Hejtowi mówimy STOP bo słowa mają moc” w kategorii kl. IV - VIII.

1 miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłkę Siatkową

I miejsce w zawodach miejskich w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w zawodach miejskich w piłce siatkowej chłopców