• Karta rowerowa

• Uczniowie klasy IVa przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową

Uczniowie pokazali, że wyśmienicie jeżdżą na rowerze i znają zasady ruchu drogowego, czym udowodnili, że zasługują na to, by otrzymać swoje pierwsze prawo jazdy

Wszyscy czwartoklasiści ukończyli egzamin z wynikiem pozytywnym. Gratulujemy!!!!

Składamy podziękowania Policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie za przeprowadzenie egzaminu.

• Mały Mistrz Ortografii

• Gratulujemy zwycięzcom konkursu "Mały Mistrz Ortografii" Mistrzem ortografii został Mateusz Wikar z kl. III a oraz Milena Pulit z kl. II a. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

• Zatorland

• Zatorland, jako jeden z największych parków rozrywki dla dzieci w Polsce, oferuje szereg zróżnicowanych atrakcji. Centrum rozrywki dla dzieci to obszerny lunapark, w którym znajdziesz karuzele, kino 5D czy rozmaite symulatory. Z tych atrakcji korzystała w ramach Dnia Dziecka klasa 6 a.

• Dzień Mamy

• Pamiętamy o naszych mamach.

Kochana Mamo, gdy będę duży,

to Ci przywiozę małpeczkę z podróży.

Długim ogonkiem to zwinne zwierzę

będzie za Ciebie zmywać talerze.

M. Szypowska „Kochana Mamo”

• Szkolny Turniej Szachowy

• W naszej szkole odbył się Turniej Szachowy. Do rozgrywek zgłosiły się 34 osoby. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał pan Wiesław Kmak – instruktor gry w szachy. Rozegrano 7 rund po 8 minut.

Oto wyniki:

W kategorii klas I-III:

I Wikar Mateusz

II Mistarz Tymoteusz

III Warywocki Maksymilian

W kategorii klas IV-VI

I Gładys Filip

II Niemczyk Maksymilian

III Gwiżdż Krystian

GRATULUJMEY!

Nagrodą były Puzzle ufundowane przez Radę Rodziców, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Najlepsi będą reprezentować naszą szkołę w Gminnym Turnieju Szachowym Szkół i Przedszkoli w Libiążu.

Dziękujemy Panu Wiesławowi Kmak za przeprowadzenie naszego Szkolnego Turnieju.

• Spacer po okolicy

• Taka piękna pogoda, że aż szkoda z niej nie skorzystać

Dlatego uczniowie klasy 3a wybrali się na długi spacer, w czasie którego odwiedzili krzyż na Lipiu, plac zabaw, a także mieli czas na odrobinę szaleństwa i podziwianie widoków