• UMIEM PŁYWAĆ JUŻ PŁYWAM

• Pierwszy dzień nauki pływania w Parku Wodnym w Libiążu w ramach programu UMIEM PŁYWAĆ JUŻ PŁYWAM. W programie biorą udział dzielni pływacy z klasy 3b. Oprócz nauki jest też czas na chwilę wytchnienia i zabawę.

• Dzień Patrona Szkoły

• „Venimus, vidimus, Deus vicit” (Przybyliśmy, zobaczyliśmy, Bóg zwyciężył).

Z okazji 340 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Wręczone zostały również nagrody dla najlepszych czytelników szkoły - Lilianny Cory, Józefa Czai i Zuzanny Czai.

• Niezapomniany trening

• Michał Kozłowski, zawodnik Warty Zawiercie, poprowadził dla naszych uczniów trening piłki siatkowej. Był także czas na fotkę i autograf.

• "CZYTAM, WIĘC JESTEM."

Zuzanna i Szymon z klasy 6a reprezentowali naszą szkołę w NARODOWYM CZYTANIU. Pięknie przedstawili fragment powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem" - legenda o Janie i Cecylii.

Wielkie brawa!

• Tydzień Dobrych Uczynków

• Tydzień Dobrych Uczynków to święto bezinteresownych działań na rzecz drugiego człowieka. Celem akcji w naszej szkole jest uświadomienie wszystkim uczniom, jak niewiele trzeba, by pomagać innym.

Bądźmy życzliwi, uśmiechajmy się do siebie, podajmy pomocną dłoń!

• Pasowanie na ucznia

• Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. 4 września 2023 roku odbyło się uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.