• Wycieczka klasy 7

• Klasa 7 a na wycieczce. Na sam początek ognisko i kiełbaski, ponieważ siły będą potrzebne, bo przed nami długa trasa drezynami.

• Stacje zadaniowe na lekcji języka polskiego

• Klasa 7 a na lekcji języka polskiego zmierzyła się ze Stacjami Zadaniowymi, które dotyczyły znajomości komedii Aleksandra Fredry "Zemsta". Bo lektura nie musi być nudna, a przez zabawę także można się uczyć!

• DZIEŃ DRZEWA

• Inicjatywa ma na celu zwiększenie świadomości ludzi na temat tego, jak istotną rolę pełnią drzewa w funkcjonowaniu naszej planety i nas samych.

• Spotkanie z policjantem

• "Bezpieczna droga do szkoły" była tematem dzisiejszego spotkania przedstawicieli Policji z uczniami klas 1-7. Omówione zostały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Przypomniane zostały znaki drogowe ważne dla pieszych, numery alarmowe oraz zachęcono uczniów do noszenia elementów odblaskowych

Dziękujemy dzielnicowym Komisariatu Policji w Libiążu

• Dbam o klimat i sadzę drzewa

• W LCK nasi uczniowie odebrali nagrody w konkursie "Dbam o klimat - sadzę drzewa". Gratulujemy Mikołajowi Biesowi oraz Zosi Szarek. Życzymy dalszych sukcesów

• "Baw się z lekkoatletyką"

• Na obiektach sportowych przy ul. Wyszyńskiego 19 w Chrzanowie odbył się mityng dla dzieci "Baw się z lekkoatletyką" , którego organizatorem jest KS Victoria Trzebinia. Uczniowie naszej szkoły - ponad 40 osób spróbowali swoich sił w zmaganiach lekkoatletycznych. Klub zapewnił darmowy przejazd, poczęstunek i medale.

I miejsce dla "Jedynki" w klasyfikacji medalowej mityngu "Baw się z lekkoatletyką". Mistrzowie Powiatu Chrzanowskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce! Dziękujemy KS Victoria Trzebinia za zaproszenie

• Dzień Chłopaka

• Dzień Chłopaka, to nowe, nieoficjalne święto obchodzone w Polsce 30 września, głównie wśród młodzieży szkolnej. Jest to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy, odpowiednik Dnia Kobiet. W dniu tym dziewczęta składają chłopcom życzenia i wręczają drobne upominki, aby wyrazić swoją sympatię. W Polsce jest to święto nieco bardziej popularne od Dnia Mężczyzn, co wiąże się zapewne z popularyzacją idei równości płci i większej aktywności ze strony kobiet, które dzięki niemu zyskują pretekst do okazania swojej sympatii dla chłopców.

W naszej szkole z każdej klasy dziewczyny wybrały najsympatyczniejszych chłopaków.

• Libiąski Bieg z Uśmiechem

• Hubert Hadwiczak zdobył III miejsce w kategorii 10-12 lat w Libiąskim Biegu z Uśmiechem. Brawo!

Sandra Zawadzka zdobyła II miejsce w kategorii 7-9 lat w Libiąskim Biegu z Uśmiechem. Brawo!

• Światowy Dzień Jabłka

• 28 września obchodzimy Światowy Dzień Jabłka, które jest symbolem polskiego rolnictwa. Jest jednocześnie jednym z najpopularniejszych owoców w kraju i na świecie. Co czwarte jabłko w Europie pochodzi właśnie z Polski.

• Libiąski Dzień Piżamy

• 29 września, w ramach solidarności z chorymi na nowotwór dziećmi na oddziałach onkologicznych, uczniowie naszej szkoły założyli piżamy.

• Lekcja profilaktyczna

• Uczniowie klas młodszych I – III uczestniczyli w lekcji profilaktycznej na temat reklamy oraz mieli możliwość obejrzenia filmu pt. "Po prostu super".

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• Uczniowie "Jedynki" mają za sobą pierwsze, poważne wybory. Były to wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wyłoniono w nich władze Samorządu Uczniowksiego, na czele, którego stanął Filip Błazenek, uczeń klasy 7 a.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

• "Jedynka" biega!

• "Jedynka" na Parkrunie. RRywalizowaliśmy w konkursie "Zdrowo zabiegani" o puchar Burmistrza Libiąża. Grupa Biegowa parkrun Chrzanów.

Hubert Hadwiczak 1 w kategorii M10, Kacper Janus 21 w kategorii M16. W ogólnej Hubert 21 Kacper 33 na 500 zawodników. Siostry Zawadzkie również nie odpuszczały! Grono coraz większe - Madzia Klepadło także brała udział w biegu. Brawo!

• W kinie

• Uczniowie naszej szkoły wspólnie obejrzeli film "O psie, który jeździł koleją".