• UMIEM PŁYWAĆ JUŻ PŁYWAM

• Pierwszy dzień nauki pływania w Parku Wodnym w Libiążu w ramach programu UMIEM PŁYWAĆ JUŻ PŁYWAM. W programie biorą udział dzielni pływacy z klasy 3b. Oprócz nauki jest też czas na chwilę wytchnienia i zabawę.

• Dzień Patrona Szkoły

• „Venimus, vidimus, Deus vicit” (Przybyliśmy, zobaczyliśmy, Bóg zwyciężył).

Z okazji 340 rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej w naszej szkole odbył się uroczysty apel.

Wręczone zostały również nagrody dla najlepszych czytelników szkoły - Lilianny Cory, Józefa Czai i Zuzanny Czai.

• Niezapomniany trening

• Michał Kozłowski, zawodnik Warty Zawiercie, poprowadził dla naszych uczniów trening piłki siatkowej. Był także czas na fotkę i autograf.

• "CZYTAM, WIĘC JESTEM."

Zuzanna i Szymon z klasy 6a reprezentowali naszą szkołę w NARODOWYM CZYTANIU. Pięknie przedstawili fragment powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem" - legenda o Janie i Cecylii.

Wielkie brawa!

• Tydzień Dobrych Uczynków

• Tydzień Dobrych Uczynków to święto bezinteresownych działań na rzecz drugiego człowieka. Celem akcji w naszej szkole jest uświadomienie wszystkim uczniom, jak niewiele trzeba, by pomagać innym.

Bądźmy życzliwi, uśmiechajmy się do siebie, podajmy pomocną dłoń!

• Pasowanie na ucznia

• Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. 4 września 2023 roku odbyło się uroczyste „Pasowanie na ucznia”. To był wyjątkowy dzień.

• Obiady dzieci szkolnych wrzesień

• Obiady wrzesień 2023

Obiady dla dzieci szkolnych w miesiącu wrześniu będą wydawane od 05.09.2023 r do 29.09.2023 r. Proszę o dokonanie wpłat do 31 sierpnia 2023 r. (liczy się data zaksięgowania na koncie szkoły).

Wszystkie wpłaty po wyznaczonym terminie  będą odgórnie księgowane na kolejny miesiąc.

PŁATNE PRZELEWEM NA RACHUNEK

BANK PEKAO S.A.   90 1240 4155 1111 0010 6067 0497

Odbiorca Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Libiążu

Tytuł płatności: wrzesień 2023, imię i nazwisko dziecka, klasa, rodzaj posiłku (I danie, II danie, cały obiad)

Kwoty:

cały obiad - 171,00 zł

II danie - 104,50 zł

Zupa -  66,50 zł

Rodzice zobowiązani są do zgłaszania nieobecności dziecka na obiedzie najpóźniej w danym dniu do godz. 8.00.
            Tylko w/w zgłoszenie jest podstawą do odliczenia wpłaty na obiad.

• Karta rowerowa

• Uczniowie klasy IVa przystąpili do egzaminu praktycznego na kartę rowerową

Uczniowie pokazali, że wyśmienicie jeżdżą na rowerze i znają zasady ruchu drogowego, czym udowodnili, że zasługują na to, by otrzymać swoje pierwsze prawo jazdy

Wszyscy czwartoklasiści ukończyli egzamin z wynikiem pozytywnym. Gratulujemy!!!!

Składamy podziękowania Policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie za przeprowadzenie egzaminu.

• Mały Mistrz Ortografii

• Gratulujemy zwycięzcom konkursu "Mały Mistrz Ortografii" Mistrzem ortografii został Mateusz Wikar z kl. III a oraz Milena Pulit z kl. II a. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!