• Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

• Tegoroczna rekrutacja do przedszkoli prowadzona będzie przy wykorzystaniu elektronicznego systemu rekrutacyjnego. Rodzic, logując się do portalu rekrutacyjnego www.libiaz.przedszkola.vnabor.pl , będzie mógł zapoznać się z ofertą wszystkich placówek znajdujących się na terenie Gminy Libiąż i wybrać tę, której oferta najbardziej mu odpowiada. Po zalogowaniu się i dokonaniu wyboru wystarczy tylko wydrukować dokumenty i dostarczyć je do wybranej placówki.

• Karnawał

• Przedszkolaki z gr V byli dziś gośćmi uczniów kl. 3b. Wspólnie wykonali piękne maski karnawałowe, a Świetliczaki stworzyły prace plastyczne o tematyce karnawałowej

• Podsumowanie I semestru

• Dziś odbyło się podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2023/2024. Był to bardzo udany czas. Zostały wręczone dyplomy za najwyższą średnią, 100% frekwencję oraz za udział w akcjach charytatywnych czy konkursach szkolnych.

• Mamy nową pracownię komputerową

• Kacper Rak z kl. IVa wykonał pracę na Konkurs organizowany przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną. Nagrodą jest pracownia komputerowa- 16 laptopów i ekran multimedialny. Dzisiaj otrzymał nagrodę, którą ufundowała Rada Rodziców. Gratulujemy i dziękujemy.

• Zgłoszenia dzieci z obwodu szkoły

• Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana III Sobieskiego informuje, iż rozpoczynamy zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 dzieci zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły.

KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIA DO ODBIORU W SEKRETARIACIE SZKOŁY LUB DO POBRANIA NA STRONIE SZKOŁY - zakładka "Dokumenty do pobrania".Wypełniony kwestionariusz składamy w sekretariacie szkoły (pon.- piąt. 7.30- 14.30).Jednocześnie informujemy, iż spotkanie informacyjne dla Rodziców i przyszłych Uczniów klas pierwszych odbędzie się 1 lutego 2024 r. o godz. 17.00.Serdecznie zapraszamy.

• Kampania „Spokojna głowa! Nie jesteś sama! Nie jesteś sam!”

• Nie odwracajcie głowy Nie udawajcie, że temat Was nie dotyczy Nikt z nas nie wie, czy kiedyś nie doświadczy kryzysu psychicznego albo nie dotknie go choroba. Nikt z nas nie wie, czy specjalistycznego wsparcia nie będzie potrzebować jego dziecko…

Problemy psychiczne ma coraz więcej osób, także młodych. Dlatego w ramach kampanii „Spokojna głowa! Nie jesteś sama! Nie jesteś sam!”, wspierającej zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży, którą Gmina Libiąż od kilku miesięcy realizuje wraz z partnerami, zapraszamy na spotkanie z ekspertami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Chrzanowie.

Zaproszenie kierujemy zarówno do rodziców jak i do uczniów z Gminy Libiąż.

Kiedy?

Wtorek, 23 stycznia o godz. 16.00, dla rodziców uczniów

Czwartek, 25 stycznia o godz. 16.00 dla uczniów klas VII – VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych

Gdzie?

Sala kinowa Libiąskiego Centrum Kultury, ul. Górnicza 1 w Libiążu

Psycholożki: Kinga Kasprzyk i Katarzyna Martewicz powiedzą m.in. o tym, jak udzielać pierwszej pomocy psychologicznej i jak wspierać osoby w sytuacji kryzysu psychicznego.

Spotkanie ma charakter informacyjno-warsztatowy. Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji

Dla rodziców pod linkiem

Dla uczniów pod linkiem

Na zgłoszenia czekamy do stycznia

• Minecraft

• Uczniowie w ramach zajęć dodatkowych z informatyki bawią się i uczą. Za pomocą Minecraft utrwalają pisownię "nie" z różnymi częściami mowy.

• Konurs szopek

• Po raz kolejny w parafii pw. Przemienia Pańskiego w Libiążu organizowany był konkurs szopek. Wśród laureatów nie zabrakło uczniów naszej szkoły. W kategorii szopek regionalnych III miejsce zdobyła szopka wykonana przez naszych przedszkolaków z grupy V pod nadzorem Pani Ani. W kategorii szopek tradycyjnych III miejsce zajęli Bartosz Maciejowski i Jan Pająk z klasy IV. Wyróżnienie otrzymali Wojciech i Łukasz Drzewniak z rodzicami. GRATULUJEMY!

• Klasowe wigilie

• Wigilia klasowa to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku wprowadzić wszystkich w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia.