• Sportowa Jedynka

• Madzia, Gabrysia i Sandra pobiegły po medale. Brawo dziewczęta! Jedynka biegami stoi

Rodzeństwo Milena i Hubert skaczą, biegają i medale zdobywają. Brawo! Jesteśmy z Was dumni.

• Stop Przemocy Rówieśniczej

•  pod takim hasłem odbyły się dzisiejsze warsztaty, w których wzięła udział klasa 5a i 6a. Celem zajęć było podwyższenie poziomu świadomości w kwestii rozpoznawania zjawiska przemocy, doświadczania jej skutków oraz nabycie wiedzy w radzeniu sobie w sytuacjach konfliktowych.

Dziękujemy pracownikom socjalnym Zespołu Pracy Socjalnej i Usług oraz Przeciwdziałania Przemocy w OPS w Libiążu za przeprowadzenie warsztatów.

• Lekcja biblioteczna

• Uczniowie kl. 1a oraz kl. 1b uczestniczyli w lekcji bibliotecznej na podstawie książki Brigitte Luciani i Eve Tharlelet, pt." Emocje" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Libiążu

• Moje akwarium

• Klasa 1a wykonała w tym tygodniu pracę techniczną pt. Moje akwarium Dzieła uczniów prezentują się bardzo kreatywnie, sami spójrzcie

• Burza mózgów na matematyce

• Uładanie działań, sprawdzanie poprawności, laminowanie, wycinanie, wreszcie testowanie i układanie domina matematycznego przez uczniów klas 6 i 7. A wszystko dla kolegów i koleżanek przebywających na Euroweeku. Czekamy na Was z matematyczną niespodzianką.

• mały I DUŻY kodować potrafi

• Patrycja i Małgosia z panią Justyną przeprowadziły dziś zajęcia z Kodowania u naszych "Zerówkowiczów". Tymi zajęciami zakończyliśmy Europejski Tydzień Kodowania #CodeWeek.

Zabawa w kodowanie.Za oknem piękna i kolorowa jesień. "Zerówkowicze" kodują z Małgosią i Patrycją kolory na chuście. #CodeWeek

• Zakodowane drzwi do sal

•  Na drzwiach do naszych sal zawisły zadania do wykonania. Bardzo dziękujemy klasom, które zaangażowały się w obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania w naszej szkole. #CodeWeek.

• Euroweek 2023

• Uczniowie naszej szkoły spędzili kilka dni w Bystrzycy Kłodzkiej.

Euroweek jest programem edukacyjnym, który ma na celu doskonalenie umiejętności językowych w zakresie języka angielskiego oraz kształtowanie zdolności przywódczych uczestników. Ponadto program rozwija inteligencję, tak potrzebną uczniom w szybko zmieniającym się świecie, uczy wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwija kreatywność.

Nam się udało wiele nauczyć, zobaczyć i mile spędzić czas.

• Jesienne spotkania

• Dzisiaj w gr. IV odbyło się spotkanie z rodzicami, którego motywem przewodnim była tematyka jesienna.
            Rodzice mieli możliwość obserwacji umiejętności aktorskich swoich pociech w czasie inscenizacji słowno - ruchowej. Następnie rodzice wspólnie z dziećmi wykonali pamiątkowe prace plastyczne wykorzystując dary przyrody.  Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i wspaniałej atmosfery.

• Dzień Nauczyciela

• W tym roku nasi uzniowie przygotowali akademię z okazji Dnia Nauczyciela śpiwająco. Było dużo śpiewu i uśmiechu. Dziękujemy!