• InstaLogik

• Gratulujemy Oliwce Bochenek uzyskania tytułu finalisty na szczeblu ogólnopolskim w konkursie InstaLogik.

• Palma wielkanocna

• W Niedzielę Palmową w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Libiążu palma wykonana przez uczniów klasy 2b okazała się palmą najwyższą i zajęła I miejsce w konkursie „Najwyższa Palma”. Serdeczne podziękowania dla rodziców uczniów za pomoc oraz wychowawcy kl. 2b P. Emilii Mądrzyk.

• Turniej finałowy Kinder + sport

• VI miejsce w turnieju finałowym Kinder+sport zajęły nasze siatkarki w kat.4. Dziewczęta zagrały w składzie: Natalia Kosowska, Alicja Baczkowska, Amelia Przepiorka, Marlena Niemczyk, Milena Rzesista, Patrycja Słowikowska .Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Światowy Dzień Wody

• 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Wiemy jak bardzo ważna jest woda w życiu człowieka. Wodą należy zarządzać w swoim życiu poprzez jej oszczędzanie.Woda jest niezbędna w każdym aspekcie życia człowieka. Uczniowie klas drugich wykonali eksperyment, samodzielnie zrobili filtr wody

• Pierwszy Dzień Wiosny

• 21 marca 🪻 Pierwszy dzień wiosny. Klasy 1-3 wybrały się do LCK na musical edukacyjny- "Dorotka w krainie Oz" oraz żegnali zimę i witali wiosnę.

Wiosenne "Czerwone kartki" dla wandali. Na tropie zniszczeń mienia wspólnego mieszkańców Libiąża - tak wiosnę wutali uczniowie klas IV-VI.

• Powtórka z Mitologii

• Odyseusz, Zeus, Posejdon, Syzyf, Herakles, Afrodyta i Artemida grają w "planszówkę"... czyli powtórzenie z mitologii w klasie 5a.

• Światowy Dzień Zespołu Downa

• 21 marca

Choć większości ten dzień kojarzy się z pierwszym dniem wiosny, jest to także dzień zwrócenia szczególnej uwagi na potrzeby osób z zespołem Downa.