• Dzień Ziemi

• 22 kwietnia obchodzimy najważniejsze na świecie święto ekologiczne- Dzień Ziemi!

Z tej okazji Gabrysia i Oliwka zaprosiły wszystkich do wysłuchania audycji. Uczennice 6a przekazały najważniejsze informacje dotyczące ekologii, stanu zanieczyszczeń Ziemi oraz podały proste sposoby dbania o środowisko. Pamiętajmy, że dbanie o Ziemię jest naszym wspólnym obowiązkiem.

• Matematyczny Czar Par

• 19 kwietnia reprezentacja uczniów z naszej szkoły wzięła udział w II edycji Gminnego Konkursu Matematycznego "Matematyczny Czar Par". Naszą szkołę reprezentowali:

Oliwia Bochenek i Gabriela Zawadzka z kl.6a oraz Filip Gładys i Olivier Marchewka z kl.7a.

Oliwia i Gabrysia zajęły I miejsce w kategorii klas VI,

Filip i Olivier zajęli IV miejsce w kategorii klas VII.

Konkurs dla uczniów był niesamowitą okazją do nauki matematyki poprzez zabawę i rywalizację, a także rozwijania zespołowego rozwiązywania problemów i zadań matematycznych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy organizatorom Konkursu Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu z Oddz. Integracyjnymi w Libiążu za miłe przyjęcie i aktywnie spędzony czas w dobrej atmosferze.

• Dzień bez plecaka

• Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył dziś się w naszej szkole Dzień bez plecaka.  Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu „zastępstwa” dla tradycyjnego plecaka

• Nasze sukcesy

• Drużyna naszej szkoły zdobyła 2 miejsce w Turnieju o Puchar Tymbarku na etapie miejskim. Gratulujemy!

Sukcesy naszych uczennic w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik. Gabrysia Zawadzka zdobyła tytuł Laureata I miejsca, Madzia Klepadło Laureata III miejsca, a Oliwka Bochenek tytuł finalisty. Gratulujemy!

Nasze tancerki wróciły z medalami z kolejnego Turnieju z Kremer Dance Studio . Gratulujemy!

​​​​​​​Drużyna SP 1 w Libiążu odniosła duży sukces, zdobywając 3 miejsce w Rejonowych Zawodach w piłce siatkowej chłopców. Gratulujemy!

• Bon dla uczniów

• Samorząd Uczniowski wykorzystał bon przekazany im przez dyrektora. Zakupiono wybrany sprzęt sportowy, stoliki i pufy.

• Powiatowe zawody w Piłkę Siatkową

• Gratulacje dla drużyny SP 1 za zdobycie 1 miejsca w Powiatowych Zawodach w Piłkę Siatkową i tym samym awans do zawodów rejonowych!
          • Poszukiwania wiosny

• Klasy 1a i 2a odwiedziły Park Młodości w poszukiwaniu oznak wiosny. Poszukiwania oficjalnie zostały zakończone powodzeniem. Po wszystkim pierwszaki udały się jeszcze na pobliski plac zabaw.

• Spotkanie z położną pecjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego

• 27 marca odbyło się w naszej szkole spotkanie dziewcząt z klasy piątej, szóstej i siódmej z Panią Anną Put-Bogudzińską - położną, specjalistą w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Spotkanie dotyczyło problemow i higieny wieku dojrzewania oraz profilaktyki zdrowotnej. Dziewczęta miały również możliwość uzyskania od specjalisty odpowiedzi na pytania związane z tym ważnym etapem w ich życiu. Serdecznie dziękujemy Pani Ani za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

• Sportowe sukcesy klasy 7

• Przed przerwą świąteczną w zawodach miejskich w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców nasze dziewczęta i chłopcy zajęli pierwsze miejsca

• Pierwszy Dzień Wiosny

• Klasy 1a i 1b wzięły udział w wielkanocnych warsztatach z okazji Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowanych przez Panie z Koła Gospodyń. Pierwszaki miały okazję skomponować swoją własną palmę wielkanocną oraz przygotować Marzannę.

A klasy III zadbały o wiosenne kwiaty wokół szkoły.

• II Gminny Konkurs Profilaktyczny im. Jerzego Sabudy

• II Gminny Konkurs Profilaktyczny im. Jerzego Sabudy pod hasłem „Hejtowi mówimy STOP bo słowa mają moc” został rozstrzygnięty, puchary ,dyplomy prezenty rozdane. W kategorii kl. I -III. Wyróżnienie uzyskała Antonina Walusiak z kl. I a. W kategorii klasy IV- VIII wyróżnienie zdobyła Oliwia Bochenek z kl. 6 a. Szkołę w finale konkursu reprezentowali również Maja Sitarz, Filip Chylaszek, Bartosz Maciejowski i Barbara Barańska.

• Gabrysia Zawadzka z kl. 6a wicemistrzynią Śląska w karate kyokushin.

Bartosz Maciejowski z kl. 4a zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Liturgicznego.

Bartosz Maciejowski zajął 6 miejsce w kategorii klas 1-4 szkół podstawowych w Etapie Powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Wiktoria Bigaj i Hania Bojdak wraz zespołem z Kremer Dance Studio zdobyły II miejsce w turnieju tanecznym.

15 marca 2024 odbył się etap wojewódzki konkursu Krakowska Matematyka. W etapie tym udział wzięła Gabriela Zawadzka uczennica klasy 6a.

Zuzia Gut z kl.4 a wraz zespołem z Kremer Dance Studio wytańczyła aż trzy medale!

Józef Czaja z klasy 3b zdobył I miejsce w kategorii klas 1-3. Natomiast Antonina Mujakachi z klasy 7a zdobyła I miejsce w kategorii klas 6-8 w XX Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

• Wielkanocna Zbiórka Żywności

• Klasa 7 a wraz z wychowawcą wspierają Wielkanocną Zbiórkę Żywności organizowaną przez Fundację im. Brata Alberta w Libiążu w ramach Banku Żywności.

"Święta godne a nie głodne".

• VI GALA TALENTÓW JEDYNKI

• Już za nami.

Nasi uczniowie pokazali swoje różnorodne talenty, a wśród nich: talenty plastyczne, rękodzieło, modelarstwo i kostka Rubika, taniec, śpiew i recytacja.

• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- eliminacje miejsko-gminne

• Bartosz Maciejowski z klasy 4a zajął II miejscew eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom" i będzie reprezentować naszą szkołę w eliminacjach powiatowych.

Udział w konkursie wzięła także Kornelia Sewruk z klasy 6a, której bardzo dziękujemy.

Gratulujemy i życzymy Bartoszowi dalszych sukcesów

• Sukces Magdaleny

• Madzia Klepadło zdobyła II miejsce w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.