• Magic Show

• Podczas pokazu różne przedmioty znikały i pojawiały się na nowo.

Chustki w magiczny sposób zmieniały kolory, sznurki się połączyły, metalowe obręcze przechodziły przez siebie bez oporu... magia!

• Cyberświadomi Uczniowie

• „Cyberświadomi Uczniowie” - warsztaty profilaktyczne dla klas 4–6, które prowadziła Pani psycholog Katarzyna Kudyba. Na zajęciach pojawiły się tematy: Bezpieczeństwa w sieci, Pokonaj cyberprzemoc, Jakie ryzyka wiążą się z korzystaniem z Facebooka, Instagrama czy TikToka?, Jak reagować na zaczepki w Internecie?, Nałogowego korzystania z gier komputerowych oraz zagrożeń, jakie się z tym wiążą. Serdecznie Dziękujemyza dużą dawkę wiedzy i aktywnie spędzony czas w dobrej atmosferze

• Bezpieczny start w Internecie

• Klasy 1 -3 wzięły dziś udział w warsztatach profilaktycznych pt. „Bezpieczny start w Internecie" .

Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Kudyby za aktywnie spędzony czas

• Pomagamy!

• Basia Barańska z kl. 4 a wraz z rodziną zaangażowała się w pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Samodzielnie wykonała kartkę, która została dołączona do darów. Dziękujemy, Basiu!

• Wyślij pączka do Afryki

• W Tłusty Czwartek uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie poparli akcję Wolontariatu ,,Wyślij pączka do Afryki" wspierającej realizację projektów humanitarnych, charytatywnych i edukacyjnych w Republice Środkowej Afryki, Republice Czadu i Gabonie.

• Koniec karnawału

• Czwartkowe przedpołudnie 11 lutego uczniowie klas I– III urządzili sobie zakończenie karnawału, które połączyli z tradycją tłustego czwartku.

Uczniowie klas wspólnie ze swoimi wychowawczyniami, przebrani za bajkowe i nie tylko, postacie bawili się przy ulubionych rytmach muzyki.

Po południu karnawał zakończyli uczniowie klas starszych.

• Pokazy Pierwszej Pomocy

• Pokazy pierwszej pomocy zostały przeprowadzone z uczniami i przedszkolakami naszej szkoły.

Dziękujemy ratownikom ze Służby Maltańskiej. Pani Gabrysia i Pan Błażej to absolwenci naszego gimnazjum. Serdecznie dziękujemy

• Rekrutacja do I klasy

• Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Libiążu informuje, iż rekrutację uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2023/2024 zamieszkałych poza obwodem naszej szkoły rozpoczynamy w dniu 13.02.2023 r., a kończymy 24 lutego 2023 r. Druki do pobrania ze strony szkoły https://sp1libiaz.edupage.org/a/druki-do-pobrania.