• Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/2021

•

Amelia Głownia zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Zosia Adamska, Ania Bębenek, Maja Guzik i Ewelina Sowa zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Kacper Oleszko oraz Szymon Prochnau zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego.

Anna Bębenek, Maja Guzik, Stanisław Mackiewicz, Karolina Piaszczyk i  Kinga Szczurek zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego.

Stanisław Mackiewicz - wyróżnienie w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Popisz się" organizowanego przez Wrocławski Dom Literatury.

Stanisław Mackiewicz -wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie PAMIĘĆ DLA PRZYSZŁOŚCI… w 80. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej.

Stanisław Mackiewicz uzyskał tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy " Wybitni Polacy -znani i nieznani.

Stanisław Mackiewicz- Nagroda Specjalna Przewodniczącej Jury w KONKURSIE LITERACKIM XXVII FESTIWALU PAPIESKIEGO „TOTUS TUUS” za pracę "Wędrując z Janem Pawłem II po Polsce".

Stanisław Mackiewicz- II miejsce w VI Gminnym Konkursie Historyczno -Literackim im. Andrzeja Harata "Sztafeta pamięci. Losy mieszkańców gminy Libiąż w czasie II wojny światowej", kategoria szkoły podstawowe.

Stanisław Mackiewicz- zakwalifikował się do II etapu ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik.

Lena Armatys- zakwalifikował się do II etapu ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik.

Filip Gładys- zakwalifikował się do II etapu ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik.

Szymon Gut- zakwalifikował się do II etapu ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik.

Nell Cyganik- I miejsce za prozę w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Okno".

Stanisław Mackiewicz-  I miejsce w konkursie "Libiąska bajka profilaktyczna 2020" w kategorii wiekowej VII-VIII za pracę pt. „Dobra decyzja” .

Marcelina Ostrowska - wyróżnienie w konkursie literackim "Libiąska Bajka Profilaktyczna 2020"

Karol Lipowski  zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Stanisław Mackiewicz zakwalifikował się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych.

Stanisław Mackiewicz - FINALISTA Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Maja Guzik - FINALISTA  Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Kinga Szczurek zakwalifikowała się do ETAPU DIECEZJALNEGO Konkursu Wiedzy „Święta Siostra Faustyna Kowalska i Boże Miłosierdzie” dla uczniów klas V-VIII Szkół Podstawowych.

Maria Klepadło- I miejsce w konkursie " W poszukiwaniu wiosny" organizowanym przez LCK.

Karolina Pędziałek-  II miejsce w konkursie " W poszukiwaniu wiosny" organizowanym przez LCK.

Maria Szlachcic- I miejsce w XXVIII Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Nell Cyganik - II miejsce w XXVIII Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Antonina Mujakachi -  wyróżnienie  w XXVIII Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Olga Linczowska- wyróżnienie  w XXVIII Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Stanisław Mackiewicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”.

Stanisław Mackiewicz otrzymał stypendium Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach Regionalnego Programu Stypendialnego współfinansowanego ze środków UE.

Stanisław Mackiewicz - I miejsce w konkursie literackim  "Pierwsza w Europie" organizowanym przez MBP w Libiążu za opowiadanie "Międzypokoleniowe rozmowy o majowych wydarzeniach".

Marcelina Ostrowska - II miejsce  w konkursie literackim  "Pierwsza w Europie" organizowanym przez MBP w Libiążu za utwór "Nasza Ojczyzna".

Nell Cyganik - I miejsce w etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych.

Nell Cyganik została laureatką 9. edycji Festiwalu Młodego Aktora w Kętach oraz uzyskała nominację do Ogólnopolskiego Dziecięcego Festiwalu Słowa i Małego Konkursu Recytatorskiego w Starachowicach.

Stanisław Mackiewicz został laureatem trzeciego miejsca w kraju w Wielkim Teście Edukacyjnym w konkursie "Świat i ja".

Stanisław Mackiewicz-  wyróżnienie oraz główna nagroda internautów w Ogólnopolskim Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim.

Nell Cyganik -  I miejsce w XXXVIl WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM.

Maja Guzik została laureatką Międzynarodowego Konkursu Młodych Pianistów Lwów Kawai.

Wiktoria Szelichiewicz - II miejsce w konkursie pod hasłem "SegregujeMy" , którego organizatorem był Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna".

Małgorzata Jaroszewicz - III miejsce w konkursie pod hasłem "SegregujeMy", którego organizatorem był Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna".