• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

• Dagmara Palka, Kacper Waliczek i Kacper Furman zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.
          • Dagmara Palka zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.
          • Dagmara Palka zakwalifikowała siędo etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.
          • Gabriela Mańka i Sebastian Budek zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.
          • Katarzyna Rostecka i Gabriela Mańka zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego. „Z mądrością Proroków przez życie".
          • Katarzyna Rostecka ,Filip Mruczek, Antoni Wątroba-  drużynowo IV miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Mitologicznej „Po nitce do kłębka”.
          • Katarzyna Rostecka -  I m-ce w Gminnym Konkursie Literackim na opowiadanie o tematyce Bożego Narodzenia.
          • Sebastian Budek, Aleksandra Mąsior, Gabriela Mańka,Dagmara Palka i Julia Pląder zakwalifikowali się do finału IV edycji Powiatowego Konkursu Angielsko-Niemieckiego GIMNAZJALNY POLIGLOTA.
          • Gabrysia Mańka i Zuzanna Boba-  V m-ce w konkursie plastycznym  dla uczniów gimnazjum województwa małopolskiego w ramach kampanii "Wolni od narkotyków-Kreatywni w życiu" organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Krakowie.
          • Gabriela Mańka - wyróżnienie w konkursie plastycznym „Holy Wins – Święty Zwycięża”.
          • Szymon Szyjka -wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Artystów Nieprofesjonalnych „ART-TALENT 2016”.
          • Maciej Mąsior-  III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów  i uzyskał awans do etapu wojewódzkiego .
          • Jakub Szlachcic- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjów.
          • Błażej Pabian - wyróżnienie w XXIII Konkursie Poezji Religijnej i reprezentował nasz powiat w XIII Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej.
          • Jakub Gut -  I m-ce w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".
          • Grupa teatralna „Jedynka” zdobyła:
          • wyróżnienie I stopnia w III Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych w kategorii zespołów teatralnych .
          • WYRÓŻNIENIE w XXXIII Regionalnym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA 2016 w Tarnowie.
          • Jakub  Szlachcic z klasy 1a reprezentował nasz powiat w finale II Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbruck".
          • Błażej Kania -  III m-ce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczne Preteksty w kategorii-  gimnazjum, klasy pierwsze .
          • Alicja Hurbol uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie Pangea.
          • Jakub Szlachcic-  tytuł laureata w konkursie Poezji patriotycznej z czasów I wojny światowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa małopolskiego organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.
          • Olga Matysik-  tytuł finalisty w konkursie Poezji patriotycznej z czasów I wojny światowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa małopolskiego organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.