• Osiągnięcia  uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Stanisław Mackiewicz - wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Jestem z miasta" z okazji 50-lecia nadania Libiążowi praw miejskich.

Zofia Kozioł - I miejsce w Konkursie Literackim " Jestem z miasta" organizowanym z okazji 50-lecia nadania Libiążowi praw miejskich.

Martyna Chojnacka, Małgorzata Kazienko, Bartosz Duda- I miejsce w XVII gminnej olimpiadzie o zdrowiu " W szponach nałogu" w kategorii klas 7-8.

Emilia Zamarlik, Jakub Sendorek, Maria Szlachcic-  II miejsce  w XVII gminnej olimpiadzie o zdrowiu " W szponach nałogu" w kategorii wiekowej klas 4-6.

Kacper Oleszko, Szymon Prochnau, Bartosz Duda, Kacper Rzęsista i Michalina Urbaniak -zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego .

Katarzyna Biśta i Stanisław Mackiewicz- I miejsce w Gminnym Konkursie  Historycznym  im.Andrzeja Harata

Kacper Kasicki- II miejsce w Gminnym Konkursie  Historycznym  im.Andrzeja Harata

Marcin Waligóra- III miejsce w Gminnym Konkursie  Historycznym  im.Andrzeja Harata

Maria Szlachcic i Zuzanna Lelito - wyróżnienie w Gminnym Konkursie  Historycznym  im.Andrzeja Harata

Maja Guzik i Kinga Szczurek - zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego.

Karol Lipowski zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Patrycja Sermak, Małgorzata Kazienko i Bartosz Duda zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Nikodem Czamara  i Jakub Latko  zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Stanisław Mackiewicz  oraz Jakub Latko  zostali zakwalifikowani do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego InstaLogik.

Maria Klepadło -miejsce I  w Gminnym Konkursie Matematycznym "50 lat minęło..."

Maja Guzik - miejsce II w Gminnym Konkursie Matematycznym "50 lat minęło..."

Zofia Kozioł-  I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”(kategoria klas VII-VIII)

Anna Świstak -  II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”(kategoria klas VII-VIII)

Igor Poznański-  III miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”( w kategorii klas I-III)

Stanisław Mackiewicz został zakwalifikowany do etapu rejonowego konkursu historycznego "Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel" 40.rocznica powstania Solidarności i NSZ w Małopolsce.

Bartosz Duda  - II miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie

Kacper Rzęsista - III miejsce w XIV Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie

Stanisław Mackiewicz  zakwalifikował się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych

Stanisław Mackiewicz -  I miejsce w konkursie literackim "Libiąska Bajka Profilaktyczna" organizowanym przez MBP w Libiążu.

Olimpia Linczowska -  II miejsce w konkursie literackim "Libiąska Bajka Profilaktyczna" organizowanym przez MBP w Libiążu.
          Anna Świstak, Zofia Kozioł i Igor Poznański reprezentowali  nasz powiat w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Pierścień św. Kingi".

Stanisław Mackiewicz - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim "Popisz się".

Maja Guzik -  I miejsce w XX Powiatowym Konkursie Piosenki Świątecznej w Języku Obcym o Puchar Rudolfa.

Maja Guzik  zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego.
          Stanisław Mackiewicz zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie".

Stanisław Mackiewicz  otrzymał nagrodę w XVIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "BOŻE NARODZENIE TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ "

Stanisław  Mackiewicz- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Boże Narodzenie 2019".

Bartosz Duda -  II miejsce w Powiatowym Konkursie Astronomicznym.

Zofia Kozioł- III miejsce w kategorii klas VI-VIII w XVII Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Antonina Mujakachi - III miejsce w kategorii klas I-III w XVII Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć.

Maja Guzik  otrzymała tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu  Języka Polskiego.

Maria  Szlachcic i  Zosia Kozioł  zostały laureatkami etapu gminnego Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Stanisław Mackiewicz-  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla dzieci i młodzieży „Bez Granic".

Stanisław Mackiewicz otrzymał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Tematycznego "Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel!" 40. rocznica powstania Solidarności i NZS w Małopolsce.

Stanisław Mackiewicz-  II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim MOJA WYOBRAŹNIA, MÓJ AZYL.

Stanisław Mackiewicz zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy „Wybitni Polacy- znani i nieznani. Profesor Jan Czochralski”.

Stanisław Mackiewicz- I miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczny Internet.

Stanisław Mackiewicz- I miejsce w konkursie literackim "Moja biało - czerwona".

Stanisław Mackiewicz- I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym  „DLA MOJEJ MAMY” , którego organizatorem był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini

Amelia Głownia i Wiktoria Łozińska - Wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematycznym 2020

Karolina Pędziałek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim " Beyzym-kto to taki?".