• Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2022/2023

•

Zuzanna Czaja i Magdalena Klepadło zakwalifikowalły się do etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego " Z Dobrą Nowiną przez życie".

Oliwia Bochenek - I miejsce w kategorii 10-14 lat w Konkursie Piosenki Świątecznej organizowanym przez LCK.

Antonina Mujakachi-  I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi" (eliminacje powiatowe).

Filip Chylaszek- I miejsce w konkursie "Nie MarnujeMY"organizowanym przez AVR Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna" w kat. uczniów klas I-IV szkół podstawowych.

Leon Linczowski- II miejsce w konkursie "Nie MarnujeMY"organizowanym przez AVR Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna" w kat. uczniów klas I-IV szkół podstawowych.

Bartosz Maciejowski- III miejsce w konkursie "Nie MarnujeMY"organizowanym przez AVR Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna" w kat. uczniów klas I-IV szkół podstawowych.

Patryk Skoczylas- wyróżnienie w konkursie "Nie MarnujeMY"organizowanym przez AVR Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna" w kat. uczniów klas I-IV szkół podstawowych.

Filip Chylaszek  II miejsce w X Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach (indywidualnie)w kategorii   klas I-V.

Filip Chylaszek, Józef  Czaja, Jan Pająk, Mateusz  Wikar - III miejsce w X Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach (drużynowo) w kategorii   klas I-V..

Sara Gliwa -  II miejsce w konkursie plastycznym "Szop, który lubi czytać" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Libiążu.

Kamila Góra -  I miejsce w konkursie plastycznym "Szop, który lubi czytać" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Libiążu.

Szymon Błazenek -  III miejsce w konkursie plastycznym "Szop, który lubi czytać" organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Libiążu.

Bartosz Maciejowski – II miejsce eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Kornelia Sewruk -  III  miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Oliwia Bochenek tytuł finalisty na szczeblu ogólnopolskim w konkursie InstaLogik

Klasa 2b – I miejsce w konkursie „Najwyższa Palma” organizowanym przez Parafię  pw. Przemienienia Pańskiego w Libiążu