• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

• Nikola Chandzlik,  Dominika Kumala i Gabriela Mańka zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.
          • Katarzyna Rostecka  i Zuzanna Boba zakwalifikowały się do  etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.
          • Alicja Hurbol i Gabriela Mańka zakwalifikowały się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.
          • Gabriela Mańka zakwalifikowała sie do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.
          • Paweł Wątor i Gabriela Kaszuba-  I miejsce w kategorii grupowej w V Powiatowym  Konkursie Wiedzy o Górach.
          • Paweł Wątor- I miejsce w kategorii indywidualnej w V Powiatowym  Konkursie Wiedzy o Górach.
          • Gabriela Kaszuba- III miejscew kategorii indywidualnej w V Powiatowym  Konkursie Wiedzy o Górach.
          • Filip Mruczek- I miejsce w Gminnym konkursie  „Dzieje Libiąża. Działalność Armii Krajowej we wspomnieniach Porucznika Andrzeja Harata”.
          • Dawid Cudak i   Natalia Księżarczyk- wyróżnienie w Gminnym konkursie  „Dzieje Libiąża. Działalność Armii Krajowej we wspomnieniach Porucznika Andrzeja Harata”.
          • Oliwia Gregorczyk- II miejsce w Gminnym konkursie na Libiąską Bajkę Profilaktyczną.
          • Natalia Księżarczyk- III miejsce w Gminnym konkursie na Libiąską Bajkę Profilaktyczną.
          • Monika Gaudyn i Daria Sosińska- wyróżnienie w kategorii zespół na  VI Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.
          • Zuzanna Boba- finalistka Wojewódzkiego konkursu plastycznego  „Boże Narodzenie tradycje i współczesność”.
          • Gabriela Mańka- I miejsce w konkursie plastycznym w ramach III edycji projektu  „Holy- Wins –Święty Zwycięża”.
          • Karolina Sapalska- II miejsce w konkursie plastycznym w ramach III edycji projektu  „Holy- Wins –Święty Zwycięża”.
          • Zuzanna Boba- wyróżnienie w konkursie plastycznym w ramach III edycji projektu  „Holy- Wins –Święty Zwycięża”.
          •  Karolina Myrdko- pierwsze wyróżnienie w Powiatowym Dyktandzie  w Języku Angielskim.
          • Agnieszka Gut, Szymon Szyjka, Paweł Wątor- wyróżnienie w kategorii zespół w VI Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Deutschland - unser Nachbar„
          • Katarzyna Rostecka, Filip Mruczek, Antoni  Wątroba - nagroda publiczności w VI Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego "Deutschland - unser Nachbar„.
          • Jakub Szlachcic -tytuł Laureata i I m-ce w  Ogólnopolskim Konkursie Literackim  „Polski Samarytanin”.
          • Błażej Kania -udział w Zawodach II Stopnia OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ JUNIORÓW.
          • Alicja Hurbol, Antoni Wątroba, Wojciech Marchewka- wyróżnienie w Międzynarodowym  Konkursie  Matematycznym „Kangur”.
          • Jakub Szlachcic, Marcelin Linstedt, Jacek Jamróz-  tytuł  Finalisty IV Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Liturgicznej.
          • Gabriela Mańka - I wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym dla Dzieci I Młodzieży „Brat Albert uczy nas dobroci”(kategoria literacka).
          • Karolina Myrdko i Małgorzata Grabowska - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym dla Dzieci I Młodzieży „Brat Albert uczy nas dobroci” ( (kategoria plastyczna).
          • Olga Matysik - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Niektórzy lubią poezję”.
          • Maciej Mąsior- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Niektórzy lubią poezję”.
          • Maciej Mąsior -  I m-ce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Młodzieży Szkół
          • Podstawowych i Gimnazjów.
          • Jakub Szlachcic - II m-ce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Młodzieży Szkół  Podstawowych i Gimnazjów.
          • Maciej Mąsior - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Młodzieży Gimnazjalnej.
          • Olga Matysik reprezentowała naszą szkołę w Turnieju Recytatorskim im. Andrzeja Bursy w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie organizowanym dla uczniów województwa małopolskiego.
          • Gabriela Mańka -wyróżnienie w V edycji Konkursu Angielsko-Niemieckiego „Gimnazjalny Poliglota”.
          • Filip Mruczek- III miejsce w FINALE VI POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO Edycja 2017: „Żyli wśród nas. Dzieje i kultura żydowskich mieszkańców powiatu chrzanowskiego”.
          • Alicja Hurbol - I m-ce w XII Powiatowym Konkursie "Zastosowań matematyki w innych dziedzinach nauk".
          • Gabriela Mańka – wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie "Zastosowań matematyki w innych dziedzinach nauk".
          • Grupa Teatralna „Jedynka” zdobyła:
          • Wyróżnienie I Stopnia "S" i nominację do Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" w Nowym Sączu
          • III miejsce i Brązową Maskę w Regionalnym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych MASKA 2017 w Pałacu Młodzieży w Tarnowie
          • III m-ce  w XVIII Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie - za spektakl  „Romeo i Julia”
          • tytułu LAUREATA  32. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży Bajdurek w Nowym Sączu.
          • Emilia Warzecha- nagroda indywidualna w XVIII Małopolskich Spotkaniach Teatrów Gimnazjalnych w Krakowie(za wykonanie piosenek „Oczekiwanie” i „Boję się”).
          • Emilia Warzecha -Wyróżnienie I Stopnia w IV Powiatowym Przeglądzie Zespołów Artystycznych, kategoria formy muzyczne – soliści.
          • Kacper Latko reprezentował naszą szkołę w XIV Regionalnym Konkursie Poezji Religijnej im. Heleny Kmieć, w etapie powiatowym zajął III m-ce.
          • Dominika Kumala, Gabriela  Mańka, Antoni Wątroba - II m-ce w XV Gminnej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu.
          • Michał i Mateusz Rokowscy-  I m-ce w finale wojewódzkim w siatkówce plażowej.
          • Kacper Niemczyk- I m-ce w Zawodach Strzeleckich o Puchar Burmistrza Libiąża.