• Osiągnięcia  uczniów w roku szkolnym 2021/2022

Antonina Mujakachi zdobyła wyróżnienie w etapie powiatowym konkusu "Pierścień św. Kingi".

Natalia Woźniak  zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Wiktoria Czekaj i Arkadiusz Pluta zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Katarzyna Biśta  zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Karol Lipowski  zakwalifikował się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

Lena Armatys- I miejsce w VII Gminnym Konkursie Historyczno-Literackim im. Andrzeja Harata „Sztafeta Pamięci. Libiąskie szkoły we wspomnieniach mieszkańców Gminy Libiąż” w kategorii kl. 4-6.

Karolina Pędziałek- III miejsce  w VII Gminnym Konkursie Historyczno-Literackim im. Andrzeja Harata „Sztafeta Pamięci. Libiąskie szkoły we wspomnieniach mieszkańców Gminy Libiąż” w kategorii kl. 7-8.

Maria Szlachcic zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Nell Cyganik - wyróżnienie w TURNIEJU RECYTATORSKIM POEZJI WSPÓŁCZESNEJ IM. ANDRZEJA BURSY w Krakowie.

Antonina Mujakachi -  I miejsce w XXIX POWIATOWYM KONKURSIE POEZJI RELIGIJNEJ im. Heleny Kmieć w kategorii klas IV-V.

Nell Cyganik -  II miejsce w XXIX POWIATOWYM KONKURSIE POEZJI RELIGIJNEJ im. Heleny Kmieć w kategorii klas VI-VIII.

Karolina Pędziałek zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego Konkursu Wiedzy „Przez Maryję - Bogu samemu bł. kard. Stefan Wyszyński”.

Nell Cyganik  i Zuzanna Czaja  zakwalifikowały się do etapu rejonowego Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych.

Michał Dziwak - I miejsce  w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom w kategorii klas V-VIII .

Kornelia Sewruk-  III miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom w kategorii klas I-IV.

Antonina Mujakachi - I miejsce w XVIII REGIONALNYM KONKURSIE POEZJI RELIGIJNEJ im. Heleny Kmieć w kategorii klas IV-V.

Nell Cyganik- II miejsce w XVIII REGIONALNYM KONKURSIE POEZJI RELIGIJNEJ im. Heleny Kmieć w kategorii klas VI-VIII.

Michał Dziwak- I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom.

Nell Cyganik-  III miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim „I ty możesz zostać baśniopisarzem”.

Maja Wójcik, Lena Armatys i Antonina Mujakachi - I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca o puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego.

Filip Gładys- III miejsce w III Konkursie Plastycznym „EKO Kartka Świąteczna” organizowanym przez Związek Międzygminny "Gospodarka Komunalna".

Karolina Pędziałek -  udział w etapie diecezjalnym konkursu wiedzy "Przez Maryję-Bogu samemu: bł. kard. Stefan Wyszyński".

Nell Cyganik-  III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim i kwalifikacja do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Echa Poetica".